25/05/24 TOGB 0-0 Blauw Geel ’38


25/05/24 – 18:30
TOGB 0-0 Blauw Geel ’38
Sportpark Het Hoge Land
± 150 toeschouwers
Derde Divisie B

Op de laatste speeldag zijn de meeste beslissingen inmiddels wel gevallen. In de Derde Divisie B staat er echter nog wat open. Op de laatste speeldag gaat de strijd om de titel beslist worden. Barendrecht heeft de beste papieren en is – als het wint bij Kloetinge – kampioen. Mochten ze daar niet in slagen, dan liggen SteDoCo en Blauw Geel op de loer. Beiden hebben twee punten minder dan Barendrecht en kunnen bij een misstap dus profiteren. Daarbij dient wel gezegd te worden dat het doelsaldo van SteDoCo beduidend beter is dan dat van Blauw Geel, dus de Brabanders hebben alleen kans op de titel als Barendrecht verliest en SteDoCo in ieder geval niet wint van UNA.

De kans op de titel lijkt op voorhand dus niet heel groot voor Blauw Geel, maar wij moeten TOGB – als één van de weinige clubs in de Derde Divisie – nog en dit is een leuke extra.
Iets voor zessen stappen we het nog verdacht lege sportpark op. Nu hadden we al geen volle tribunes verwacht, maar ook het veld is nog vrij van enige vorm van activiteit. Al snel komen we erachter dat Blauw Geel in de file staat en er dus later afgetrapt gaat worden.

Dat later is uiteindelijk 18:30. Barendrecht en SteDoCo begonnen wel gewoon om 18:00 en dus eerstgenoemde stond na drie minuten al voor. In plaats van een spannende pot, met regelmatig geschakel tussen de verschillende velden, wist we dus ver voor de aftrap al dat een titel er voor Blauw Geel waarschijnlijk niet meer in zit.

Dat is ook te merken op het veld. Beide ploegen spelen mat. Het is in ieder geval bij lange na niet zo leuk als een half jaar geleden in Veghel. Er zijn wel wat kansen over en weer, maar de overtuiging ontbreekt. TOGB speelde sowieso al nergens meer voor en ook Blauw Geel weet dat de kansen al verkeken zijn. In de tweede helft krijg Blauw Geel nog wel een strafschop, maar ook die verzuimen ze te benutten. Dan weten we genoeg en schrijven de 0-0 vast op.

Uiteraard krijgen we hier gelijk in en zo sluiten we het reguliere amateurseizoen af met een bloedeloze 0-0. Voor beide ploegen is het wel een prima seizoen geweest. TOGB heeft een persoonlijk puntenrecord behaald in de Derde Divisie en de gasten uit Veghel hebben de derde periode gewonnen, waardoor ze mee mogen doen voor promotie naar de Tweede Divisie.

Volg ons op X, like ons op Facebook en Instagram en abonneer je op ons YouTube-kanaal, om op te hoogte te blijven van alle updates!

Dit bericht werd geplaatst in Wedstrijdverslagen en getagd met , , , , , , , , , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.