17/09/10
RBC Roosendaal 1-0 Go Ahead Eagles
MariFlex Stadion
1.985 toeschouwers
Jupiler League
Het verhaal van RBC Roosendaal is bekend. Na HFC Haarlem was het de tweede club in korte tijd die kopje onder ging en verdween uit het betaalde voetbal. Gelukkig hebben wij nog wel een wedstrijd van het “oude” RBC bezocht, nog voordat we met onze site begonnen.
We zeggen niet voor niks; het “oude” RBC. RBC is namelijk weer springlevend! Afgelopen seizoen zijn ze kampioen geworden in de 5e klasse en gesteund door enkele honderden RBC-fans gaan ze proberen volgend seizoen weer dat resultaat te behalen in de vierde klasse.
Dat zou zo maar eens in hun eigen stadion kunnen zijn. Het stadion, dat er niet erg florissant bijlag tijdens ons laatste bezoek, is inmiddels in handen van ene heer Hermsen, die RBC weer in haar stadion wil gaan laten spelen.
Een initiatief dat wij natuurlijk van harte toejuichen.
Wij wensen RBC dan ook alle succes toe en hopen ze weer zo snel mogelijk te zien op een niveau dat past bij een club als RBC.
Hieronder de foto’s van de wedstrijd RBC – Go Ahead Eagles uit het seizoen 2010/2011, uitslag: 1-0.
- Met de auto naar Roosendaal,
- waar het even zoeken was naar het stadion.
- Gevonden.
- We zoeken een leuk plekje uit.
- Echte hoolies komen met de fiets, want daar kan je mee gooien.
- Prima floodies.
- Het kunstgras wordt nog even natgespoten.
- Zodat deze mannetjes een mooie, sappige mat hadden.
- De Voltaside had het niet zo op BN/De Stem,
- zullen wel iets onaardigs gezegd hebben.
- Maar daar geloven zij niet zo in.
- Er wordt ook gevoetbald.
- Terwijl ze op de Voltaside hun kelen schor schreeuwen,
- doen ze dat in het uitvak ook maar.
- RBC kwam op voorsprong via Jordy Zuidam.
- In de rust moeten de sprietjes weer water.
- En schieten wij wat plaatjes.
- Drukte voor de goal.
- RBC wint verdient met 1-0.
- Hopelijk branden deze lampen snel weer. Forza RBC!




















RBC gaat dit seizoen weer in het stadion spelen in de 4de klasse. Dus de lampen zullen snel weer branden haha.