20/08/16 – 20:45
NEC Nijmegen 2-1 SC Heerenveen
Goffertstadion
9.500 toeschouwers
Eredivisie
Met NEC en Heerenveen treffen twee clubs elkaar die met gemixte gevoelens terugkijken op de eerste competitiewedstrijden. Beide clubs zijn nog ongeslagen, maar hebben tevens nog geen wedstrijd gewonnen. Winst vandaag zou voor beide clubs dan ook een keurige vijf uit drie opleveren en het behoud van de ongeslagen status.
NEC, vooraf nog een vreemdelingenlegioen zonder clubgevoel genoemd, ging er vanaf het begin vol voor. Ook de gasten uit Friesland zochten waar mogelijk de aanval. Veel kansen leverde het aan het begin niet op, maar na een half uurtje is het raak via centrale verdediger Dumic. Lang kunnen de rood-groen-zwarten niet van hun voorsprong genieten, want enkele minuten later is het alweer gelijk via Van Amersfoort.
Na rust komt de thuisploeg wederom op voorsprong, ditmaal via de Duitser Ofusu. De Nijmegenaars geven het ditmaal niet meer uit handen en mogen daarom de eerste driepunter van het seizoen bijschrijven.
- Aangekomen bij het Goffertstadion,
- waar NEC en Heerenveen elkaar zullen bestrijden.
- De sfeermakers van Vak 080 zijn er klaar voor,
- net als de fanatiekelingen uit Heerenveen.
- De thuisploeg pakt na een half uur de voorsprong.
- In een verre van uitverkochte Goffert.
- Heerenveen komt snel op gelijke hoogte
- en beide ploegen blijven aan elkaar gewaagd.
- Één van de betere doekjes.
- Uiteindelijk mogen de thuisfans als laatste juichen.
- Zij vieren de eerste driepunter dit seizoen,
- en wij keren huiswaarts.
Volg ons op Twitter, like ons op Facebook en abonneer je op ons YouTube-kanaal, om op te hoogte te blijven van alle updates!